OBCHODNÍ PODMÍNKY ŠKROB K-SERVIS

Objednávka

Příjem objednávek

telefonicky

545 15 27 73

mobil

603 244 198, 737 70 16 70

faxem

545 15 35 50

elektronickou poštou

objednavka@skrob.cz

prostřednictvím objednávky (e-shop) na

www.skrob.cz

osobně

 

Objednávka se považuje za platnou, je-li učiněny telefonicky, faxem, e-mailem, poštou, prostřednictvím objednávky na www.skrob.cz, příp. osobně.

Doručením objednávky zákazník stvrzuje svůj závazek koupit zboží popsané v objednávce za podmínek uvedených v těchto "Obchodních podmínkách".

Objednávka obsahuje:

1. údaje o přesném názvu i sídle odběratele, IČO, jméno, telefonické a případně e-mailové spojení na objednatele
2. poptávané zboží a jeho množství (počet, balení …)
3. požadované místo dodávky (je-li odlišné od sídla odběratele)
4. požadovaný termín dodání
5. způsob úhrady

Škrob K-servis (dodavatel) neručí za chyby v objednávce odběratele. Změny v dodávce oproti závazné objednávce a to jak v množství, tak i v provedení, jsou možné pouze na základě dohody mezi dodavatelem a odběratelem.

 

Cena

Cenou se rozumí cena bez DPH. K ceně bez DPH je účtována daň z přidané hodnoty dle platných předpisů. Dodavatel bude mít právo přiměřeně upravit ceny uvedené v nabídce v případě, že dojde ke změně kurzu české koruny k americkému dolaru nebo euru.

Při větším odběru je možné sjednat individuální slevy.

 

Platební podmínky

• platba v hotovosti při nákupu
• dobírkou (ke zboží účtujeme jen skutečné náklady na poštovné nebo přepravné, balné neúčtujeme).
• platba na fakturu se splatností 14 dní po navázání trvalých obchodních vztahů

Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.

Dodací lhůty a reklam                                                                                                        Objednané zboží expedujeme ihned po obdržení objednávky a splnění platebních podmínek. Standardní termín doručení objednaného zboží jsou 2 pracovní dny.

V případě, že některé položky zboží nebudou momentálně skladem, bude zákazník kontaktován a uvědomen o nejbližším termínu dodání.

Zákazník je povinen převzaté zboží prohlédnout a zkontrolovat co nejdříve po jeho dodání a zjištěné vady uplatnit.

Veškerá odpovědnost je omezena do výše rovnající se ceně zakoupeného zboží. Zákazník nebude mít nárok na náhradu škody, která vznikla v důsledku okolností, za které Škrob K-servis nenese odpovědnost.

 

Doprava / expedice zboží

1.      Doprava po Brně zdarma

2.      Doprava v Jihomoravském kraji a v okresech Žďár nad Sázavou a Prostějov zdarma, při objednávce nad 5 000 Kč bez DPH.

3.      Dodání v ČR - dobírka - zaslání Českou poštou

Doručení zajišťuje Česká pošta. Doba doručení trvá cca 2-3 dny. Cena dopravného se účtuje podle platného sazebníku České pošty.

4.      Osobní odběr

 

Záruka

Naše společnost poskytuje na veškeré zboží (s výjimkou zboží typu občerstvení) záruku minimálně 12 - 24 měsíců, není-li v platném katalogu výrobce uvedena záruka delší. Obsahem této záruky je právo zákazníka na výměnu zboží, které bylo zákazníkem oprávněně reklamováno, za obdobné zboží bez vad.

 

Bezpečnost a ochrana informací

Škrob K-servis se zavazuje k tomu, že nebude svěřená data poskytovat třetí osobě, ani nijak nepoužije osobní data pro komerční nabídku nesouvisející s firmou. Škrob K-servis si vyhrazuje právo využít Vašich e-mailových adres k případnému zaslání vlastních novinek (akční nabídka apod.).

 

Informace o produktech

Informace o produktech v e-shopu prodávajícího mají pouze ilustrační charakter a v detailech se mohou lišit od dodávaného zboží.

 

Podmínky pro výkup tonerů

Vykupují se pouze originální tonerové kazety a cartridge (v originálním balení, NERENOVOVANÉ). Výkup je řešen slevou z následující běžné objednávky (prázdné kazety odvezeme při další objednávce - 603 244 198).