CANON - inkoustový fax stroje 

 

 Fax B820 - fax pro podnikání i v domácnosti
kompaktní design, moderní kovovou povrchovou úpravou 
• Automatický podavač dokument; automat.podavač dokument. na 15 listů 
• Paměť faxu na 120 stran; • 9 x volba na jeden dotek a 70 kódovaných rychlovoleb 
• Technologie zpracování obrazu Ultra High Quality zaručující ostré obrázky i při faxování dokumentů s fotografiemi nebo velkým množstvím grafiky.
Díky osvědčené tiskové technologii Canon Bubble Jet poskytuje přístroj FAX-B820 vysoce kvalitní text a obraz.Unikátní funkce faxu je systém volby s rozpoznáním hlasu Canon UCanTalk, který uživatelům umožňuje uložit běžně volaná čísla jako hlasové záznamy. Po naprogramování hlasových záznamů do stroje stač í, že uživatel stiskne tlačítko UCanTalk, vysloví jméno a fax poté automaticky provede volbu čísla. Funkce ID volajícího zobrazí telefonní číslo příchozího volání a umožní uživatelům identifikaci volajících a vyřízení zmeškaných hovorů.

 Fax B840 - je navíc vybaven vestavěným telefonním záznamníkem, díky čemuž slouží jako kompaktní zařízení plnící funkci faxu, telefonu, kopírky a telefonního záznamníku. Moderní kovová povrchová úprava. 
Funkce UCan Talk se systémem rozpoznání hlasu.
• Automatický podavač dokument; automat.podavač dokument. na 15 listů 
• Paměť faxu na 120 stran; • 9 x volba na jeden dotek a 70 kódovaných rychlovoleb 
• Technologie zpracování obrazu Ultra High Quality zaručující ostré obrázky i při faxování dokumentů s fotografiemi nebo velkým množstvím grafiky. Díky osvědčené tiskové technologii Canon Bubble Jet poskytuje přístroj FAX-B820 vysoce kvalitní text a obraz.Unikátní funkce faxu je systém volby s rozpoznáním hlasu Canon UCanTalk, který uživatelům umožňuje uložit běžně volaná čísla jako hlasové záznamy. Funkce ID volajícího zobrazí telefonní číslo příchozího volání a umožní uživatelům identifikaci volajících a vyřízení zmeškaných hovorů.     

Canon Fax B120 / B140 - fax, kopírovací stroj + záznamník
• inkoustový fax s tiskem na kancel.papír A4 se sluchátkem n.záznamníkem-B140
• automatický podavač originálů na 15 listů, 
• reprodukce s 64 úrovněmi barvy šedé
• kódová volba na 50 čísel, jednotlačítková volba na 9 telefonních čísel
• přenosová rychlost 6 sekund na A4, 
• digitální záznamník s kapacitou 10 minut
• funkce hlasového vytáčení, automatické přepínání fax./tel
• paměť na 50 stran, zásobník papíru na 50 stran A4, předvolba počtu kopií 1-99
• LCD displej 1x16 znaků, 
• monitor telefonní linky, režim úspory inkoustu
• hmotnost 4,7 kg, rozměry 410x307x308 mm

Canon Fax archiv B155 - pro práci v domácnosti, kanceláři nebo v malém podniku. Slučuje v sobě kvalitu a produktivitu s rentabilitou a snadnou obsluhou (mpžné připojit záznamník). Fax s výstupem na běžný papír šetří čas. Tisk nebledne, takže není nutno zhotovovat další kopie, je možné používat zvýrazňovače a přijaté dokumenty dále posílat faxem. Rychlost tisku je 2 stránky za minutu, papír je podáván ze zásobníku s kapacitou 100 listů a k dispozici je automatický podavač dokumentů na 20 listů. Digitálního zpracování obrazu Ultra High Quality (64 odstínů šedi). Pro odložené vysílání nebo příjem máte k dispozici paměť s kapacitou 15 stránek pro příjem a 21 stránek pro odesílání faxů. Plný rozsah telefonních funkcí nabízí např. volbu na jeden dotek pro 10 faxových čísel, kódovanou volbu pro 20 čísel a poloduální přístup. Vyznačuje se snadnou obsluhou a vysokou spolehlivostí. Kapacita jedné kazety je dostatečná na vytištění 1000 stran formátu A4. Při konstrukci tohoto faxu byla uplatněna nová funkce Energy Saver specificky zaměřená na to, aby šetřila jak čas, tak peníze uživatelů. Výhodné je také použití přístroje jako nízkokapacitní stolní kopírky.

Canon Fax B160 - fax, kopírovací stroj + záznamník. Osvědčené řešení pro domácnost či malou kancelář. Rychlost tisku 3 str./min v kombinaci se zásobníkem na 100 listů papíru a automatickým podavačem na 20 dokumentů. Exkluzivní proces digitálního zpracování obrazu firmy Ultra High Quality. Ideálně se hodí pro dokumenty, které obsahují text kombinovaný s grafikou nebo fotografií. 
Proces UHQ umožňuje reprodukci v polotónech používající 64 odstíny šedi. Faxy s výstupem na běžný papír šetří čas a peníze. Přijaté zprávy jsou tištěny na normální kancelářský papír a jsou proto rovné, čisté, dobře čitelné, trvanlivé a snadno se s nimi pracuje. To znamená úsporu času a papíru a následně i energie a provozních nákladů. Vyniká snadným ovládáním a díky inkoustovým náplním vše-v-jednom nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Inkoustová náplň BX-20 umožní vytisknout až 900 stran faxových dokumentů.

Canon Fax B180 - fax, kopírovací stroj + záznamník
Výrazně rozšířená paměť s kapacitou 42 stran umožňuje uživatelům ukládat faxy před odesláním do paměti.Zajišťuje také, že nedojde ke ztrátě informací, jestliže v průběhu příjmu dojde papír nebo inkoust. Kapacita 100 listů papíru a automatický podavače dokumentů na 20 listů. Proces odeslání faxu využívá režim korekce chyb, umožňuje doručovat čisté faxy i prostřednictvím nekvalitních telefonních linek. K dispozici je také řada tištěných hlášení ke kontrole odeslání faxů. Rozlišení 360 dpi s vyhlazováním zlepšuje kvalitu příchozích faxů tím, že odstraňuje stupňovitý efekt z obrysů tištěných obrazů. Zpracování obrazu UHQ vytváří ostré obrazy a čisté odstíny šedé na odchozích faxech. FAX-B180C dokáže odeslat jednu stránku za pouhých 6 sekund.Funkce duálního přístupu, funkce sekvenčního vysílání, přehledný LCD displej, volba na jeden dotek na 12 čísel, kódovaná rychlovolba na 100 čísel a skupinová volba na 111 čísel.

Canon Fax archiv B215C - inkoustový fax, barevná tiskárna a kopírka 
Velmi rychlý programovatelný fax schopný přenášet barevnou informaci a tisknout na obyčejný kancelářský papír. Lze ho použít ve spojení s počítačem jako barevnou inkoustovou tiskárnu schopnou tisknout ve fotorealistické kvalitě. Paměť Vám zaručí, že nepropásnete jediný fax i v případě, že dojde inkoust nebo papír. Přenos jedné černobílé strany trvá pouhých 6 sekund. Přístroj můžete použít i jako barevnou kopírku. 
• Programovatelný samostatný fax kategorie G3 
• Přenos barevných dokumentů (barevná hloubka 24 bit) 
• Rychlost modemu 14,4 Kbps; 
• Tisk na obyčejný papír (BubbleJet)
• Rozlišení tisku 720 x 360 dpi (s vyhlazováním); • Duální přístup
• Paměť na 42 stran příchozích faxů; • PhotoRealism™

CANON - laserový fax

Canon Fax archiv L200 - laserový fax a kopírka
Canon FAX-L200 je určen menším a středním firmám jako centrální fax pro odesílání a příjem dokumentů, u nichž záleží nejen na rychlosti přenosu, ale i na kvalitě reprodukce. Rovněž tam, kde je potřeba došlé faxy rychle dále zpracovávat nebo archivovat, zákazník ocení laserový tisk na běžný papír. Takovéto zprávy jsou stabilní na světle a při vyšší teplotě, nerudnou a nekroutí se. 
Charakteristické rysy přístroje
• Krátký čas přenosu; • Vynikající kvalita přenosu a tisku 
• Hyper-Smoothing s 600 dpi v 64 stupních šedé 
• Jednoduchá instalace; • Automatické podávání až 20 stran originálu 
• Využití laserového tisku jako kopírky

Canon Fax L220 - fax s modemem Super G3 
Přístroj byl navržen pro podniky s vysokým pracovním zatížením. Funkce odloženého vysílání umožňuje uživatelům využívat výhodných nočních tarifů. Rozsáhlé dokumenty lze skenovat do paměti vysokou rychlostí. Umožňuje pomocí jediného úkonu rychlou a čistou výměnu toneru, bubnu a čisticí jednotky. Technologie Ultra High Quality umožňuje dosažení vynikajících výsledků při skenování grafů a fotografií. Po připojení k počítači plní FAX-L295 také funkci laserové tiskárny. Nová funkce vyhledávání volby (Dial Search) umožňuje používání jednoduchých tlačítek pro vyhledávání/procházení v rozsahu až 100 abecedně uložených rychlovoleb. Automatický podavač dokumentů (ADF) na 30 listů umožňuje faxování rozsáhlých dokumentů bez nutnosti rozdělení vysílání na kratší úseky. Přístroj je vybaven funkcemi, které se běžně očekávají od faxu určeného pro práci v podnicích s vysokou pracovní zátěží. Přístup pod heslem omezuje neoprávněná vysílání. Funkce prevence Direct mail zabraňuje příjmu ""nevyžádaných faxů"". Volitelné režimy Standardní, Jemný a Super jemný zaručují kvalitní ostrý a čistý výstup jako při přímém 
tisku z PC. Při použití faxového přístroje v kanceláři s jednou telefonní linkou umožňuje přepínač FAX/TEL automatický příjem faxů a zároveň vyzvánění při hlasových voláních.

Canon Fax archiv L240 - laserový fax a kopírka
S modemem 33,6 kbps Super G3 jsou náklady na přenos minimalizovány a paměť na 256 stran znamená, že se nemusíte obávat ztráty příchozího faxu. Dokáže také zkopírovat až 99 stran s vysokým rozlišením a jeho velký automatický podavač s kapacitou 100 listů A4 podporuje rychlé faxování a kopírování. Dobře zapadne na váš pracovní stůl a dráha papíru ve tvaru písmene U šetří instalační místo bez kompromisů na úkor kvality faxů nebo kopií. Fax má 24 tlačítek volby na jeden dotek a funkci odloženého vysílání, která umožňuje uživatelům snižovat komunikační náklady přesunutím faxování na dobu mimo špičku. Další zvýšení pohodlí u přístroje přináší funkce automatického přepínání FAX/TEL a možnost připojení telefonního záznamníku. K novému modelu je dále možné dokoupit telefonní sluchátko.

Canon Fax L260i - laserový fax pro ISDN
Canon FAX-L260i je určen menším a středním firmám jako centrální fax pro odesílání a příjem dokumentů, u nichž záleží nejen na rychlosti přenosu, ale i na kvalitě reprodukce. Technologie ISDN radikálně zrychluje odesílání i přijímání faxů - s přístrojem odfaxujete standardní stránku A4 za pouhé 3 sekundy. Vysoká kvalita přenosu, spolehlivost v provozu, plně duální přístup, laserový tisk na obyčejný papír. • Extrémně krátký čas přenosu; • Vynikající kvalita přenosu a tisku; • Canon RAPID-Fusing-System 
• Hyper-Smoothing s 600 × 600 dpi v 64 stupních šedé; • Plně duální přístup
• Automatické podávání až 20 stran originálu; • Automatické přepínání G4/G3. Technologie ISDN umožňuje tomuto faxu pracovat s přenosovou rychlostí 64 000 bps. Je standardně dodáván s 3,7 MB paměti, do níž se vejde cca 230 normalizovaných stránek. Do paměti se mohou ukládat jak stránky určené k odeslání, tak doručené. 
Automatické přepínání režimů G4 (ISDN) a G3 (analogový) podle typu faxu.

Canon Fax archiv L280 - laserový fax, kopírka a tiskárna
Je určen menším a středním firmám, kterým umožní snadnou práci s dokumenty. Hlavní předností je plnohodnotná laserová tiskárna s rozlišením 600dpi a rychlostí tisku 6 stran za minutu. Laserová kvalita = vysoké rozlišení a barevná stálost dokumentů. Fax s výstupem na běžný kancelářský papír formátu A4 umožnujě snazší manipulaci a úpravu přijatých faxů. Tisková cartridge FX-3 Vám umožní až 5500 stran při minimálních nákladech. Charakteristické rysy: • Krátký čas přenosu; • Vynikající kvalita přenosu a tisku
• Hyper-Smoothing s 600 _ 600 dpi v 64 stupních šedé; • Jednoduchá instalace
• Automatické podávání až 20 stran originálu;
• Plně duální přístup; • Využití laserového tisku jako kopírky

Canon Fax archiv L290 - laserový fax, kopírka a tiskárna
Kompaktní, spolehlivý a ideálně se hodí pro malé podniky a domácí kanceláře (vícefunkční stroj vše-v-jednom) zahrnující funkce faxu, kopírky a laserové tiskárny. Se svou velkou faxovou pamětí na 448 stran schopnou ukládat dokumenty před odesláním poskytuje FAX-L290 uživatelům jistotu, že nikdy nepřijdou o žádný fax. Díky modemu Super G3 jsou komunikační náklady minimalizovány. 
S kapacitou 100 listů papíru a automatickým podavačem dokumentů na 30 listů nabízí tento nový model pohodlnou a efektivní manipulaci s papírem. 
24 tlačítek volby na jeden dotek a 100 pozic kódované rychlovolby nabízí efektivní a snadnou obsluhu. Odložené vysílání pak umožňuje uživatelům odesílat faxy mimo špičku a snižovat tak komunikační náklady. Další zvýšení efektivity u tohoto stroje přináší technologie SURF, která zajišťuje velmi krátkou zahřívací dobu. L290 je ideální záložní laserová tiskárna poskytující konzistentně čistý a levný tiskový výstup.

Canon Fax L295 - modemSuper G3
funkce laserové tiskárny a kopírky
Přístroj byl navržen pro podniky s vysokým pracovním zatížením a jsou vybaveny 33,6kbps faxovým modemem Super G3, díky němuž dosahují přenosové rychlosti 3 sekundy na jednu stránku*. Velká kapacita paměti pomáhá odstranit obavy uživatelů z toho, že v noci dojde papír či toner. Rozsáhlé dokumenty lze skenovat do paměti vysokou rychlostí. Přístroj používá systém kazety vše-v-jednom vlastní společnosti Canon, který umožňuje pomocí jediného úkonu rychlou a čistou výměnu toneru, bubnu a čisticí jednotky. Doby vysílání 3 sekundy na stránku je dosaženo díky 33,6kbps modemu Super G3. Systém rychlé, čisté a snadné výměny tonerové kazety nahrazuje systém základních prvků podléhajících opotřebení. Technologie Ultra-High Quality (UHQ) umožňuje spolehlivé odesílání fotografií a grafů. Po připojení přes kabel USB k počítači plní FAX-L295 funkci laserové tiskárny s rozlišením tisku 600 dpi a rychlostí 6 str./min. Přístup pod heslem omezuje neoprávněná vysílání. Funkce prevence Direct mail zabraňuje příjmu "nevyžádaných faxů".

Canon Fax archiv L350 - laserový fax, kopírka a tiskárna
Kombinací kvality a dostupné ceny. Tiskne v laserové kvalitě s výstupem na běžný papír. Faxové zprávy jsou pak perfektně čitelné, rovné, čisté, trvanlivé a snadno se s nimi pracuje. Spolehlivost je mimořádná, ekonomický provoz. Technologii Surface Rapid Fusing - žádná zahřívací doba. Modem pracující rychlostí 14,4 kbps zajistí odeslání jedné stránky za 6 sekund. K dispozici je například 20 pozic pro volbu na jeden dotek a 100 pozic pro kódovanou rychlovolbu. Automatické přepínání FAX/TEL, automatické opakování volby při obsazené lince. Standardní paměť na 42 stránek dokumentu s možností dalšího rozšíření až na 128 stránek. Plně duální přístup. Technologie digitálního zpracování obrazu UHQ.
Tonerovou kazeta Canon FX-3 se snadno vyměňuje a má dlouhou životnost (přibližně 2 700 standardních stran), obsahuje všechny součásti, které podléhají opotřebení a ovlivňují kvalitu tisku, tj. toner, buben a jednotku vývojky. Fax-L350 je dodáván včetně předního zásobníku papíru s kapacitou 250 listů, který snižuje nároky na prostor kolem přístroje. Jednou z dalších výhod je funkce řazení přijatých zpráv ve správném pořadí stránek.
Automatický podavač dokumentů (ADF) s kapacitou 30 listů zajišťuje automatické 
skenování odesílaného dokumentu a jeho odeslání.

Canon Fax L360 - plně vybaven - pro kancelářská prostředí
S kapacitou papíru 350 listů (250 listů v zásobníku plus 100 listů v podavači ASF) a velkou pamětí na 400 stran se záložním napájením na hodinu provozu poskytuje FAX-L360 nejsnazší způsob faxování, skenování, kopírování a tisku. Modem 33,6 kbps Super G3 zajišťuje rychlý přenos faxů, zatímco laserová tiskárna poskytuje zřetelný a čistý výstup s rozlišením 600 dpi. 32 tlačítek volby na jeden dotek a 100 pozic pro kódovanou rychlovolbu dále usnadňují obsluhu a technologie SURF s prakticky nulovou zahřívací dobou zajišťuje tomuto stroji ekonomický a efektivní provoz.
Funkce duálního přístupu umožňuje uživatelům připravit a naprogramovat jednu faxovou úlohu, zatímco je jiný fax odesílán nebo přijímán. Odložené vysílání pak umožňuje uživatelům odesílat faxy v době mimo špičku.

Canon Fax L400 - rychlé faxování, funkce tiskárny a kopírky
Společnost Canon uvádí na trh přístroj FAX-L400 doplněný o funkci tiskárny a kopírky. Tento nejnovější přírůstek v řadě laserových faxů střední třídy společnosti Canon je ideální pro malé a střední společnosti, kterým nabízí extrémně rychlé faxování dosahující rychlosti 33,6 kbps a tisk i kopírování rychlostí 14 stran za minutu.
Vysoce výkonný fax, kombinující kopírování špičkové kvality s výhodami technologie laserového tisku. Součástí modelu FAX-L400 je také řada hodnotných funkcí, které se postarají o lepší zúročení vynaložených nákladů koncovými uživateli. Patří mezi ně například funkce odloženého vysílání, umožňující odesílat faxy v době mimo špičku a využívat tak snížených sazeb. Režim úspory toneru. Díky zabudované technologii Ultra High Quality dokáže přístroj faxovat dokumenty obsahující grafiku, fotografie i text. S 256 odstíny šedé umožňuje navíc tento fax reprodukovat velké množství odstínů šedé. Tento model, vybavený spolehlivým a vysoce výkonným laserovým tiskovým motorem,tiskne s vysokým rozlišením 600 x 600 dpi (až 1200 x 600 dpi s technologií vyhlazování) skvělou rychlostí 14 stránek za minutu. Kompatibilita s Windows 98, Me, 2000 a XP je zajištěna prostřednictvím USB připojení. Součástí modelu FAX-L400 je také digitální kopírka s rychlostí 14 kopií za minutu a výstup první kopie (FCOT) za pouhých 11,2 sekundy. Nejnovějšídigitální technologie použitá v modelu FAX-L400 zaručuje 
nejen kopie špičkové kvality, nabízí navíc možnost kopírování 2 na 1 nebo funkci jedno skenování s opakovaným tiskem"", která umožňuje kopírce k vytištění až 99 kopií provést pouze jediné skenování originálu. Další výhodu digitálního kopírování představuje funkce elektronického třídění. 

Canon Fax archiv L1000 - laserový fax/tiskárna/kopírka 
Díky svému vysoce výkonnému modemu Super G3 dokáže fax L1000 odeslat jednu stránku za pouhé 3 sec. (33,6 kbps) . Faxové stroje Super G3 zkracují čas a tím i náklady. Dokumenty jsou naskenovány za méně než 2 s. a vysílání začíná okamžitě po naskenování první stránky. Vynikající kvalita obrazu. Digitální technologie zpracování obrazu Canon Ultra High Quality pozvedá kvalitu odchozích dokumentů. Ultra jemný skenovací režim zvýrazní i ty nejmenší detaily (16 bodů x 15,6 řádky/mm). Vysoce kvalitní výstup laserové kvality s rozlišením 600 x 600 dpi zajišťuje skutečnou reprodukci originálního obrazu.Vysoce odolná tisková část, automatický podavač dokumentů na 50 listů, velká tonerová kazeta FX-6 pro velkoobjemové kopírování. Do faxu je možné vložit až 1000 listů papíru. Kapacita paměti faxu je 192 stran s možností rozšíření až na 704 stran. Vysoká rychlost a výkonnost. 
• Možnost rozšíření pro připojení ISDN a pro síťový tisk.
• Rychlé vysílání; • Rychlý tisk; • Mimořádně velká zásoba papíru 
• Velká kapacita paměti; • Velkokapacitní tonerová kazeta; • Plně duální přístup

Canon Fax L2000 - efektivní fax/tiskárna/kopírka 
Fax L2000 představuje výkonný laserový fax firemní využití (kombinuje bezproblémový, velkoobjemový kancelářský laserový fax se síťovou laserovou tiskárnou, skenerem/kopírkou). Vzdálené uživatelské rozhraní umožňuje ovládat tiskárnu přímo z pracovního stolu z připojených PC, takže uživatelé mohou zadávat příkazy k tisku, kontrolovat stav nebo provádět další z řady možných operací pomocí webového prohlížeče. Plný duální přístup navíc znamená, že lze skenovat dokumenty určené k odeslání nebo tisknout přijaté faxy i v okamžiku, kdy stroj odesílá nebo přijímá jiný fax. Zařízení lze také používat jako kopírku, lze skenovat dokumenty v rozlišení 600 x 600 dpi 
a tisknout až 99 kopií v rozlišení 1200 x 1200 dpi. Má velkokapacitní tonerovou kazetu.
• Kombinace laserový fax/tiskárna/kopírka • Laserový fax s vysokým rozlišením • Rychlé vysílání; • Rychlý tisk a velká zásoba papíru; • Velká kapacita paměť